Избран е изпълнител за определяне на обезщетение и техническо посредничество при отчуждаване на имоти за доизграждане на АМ „Хемус“

Избран е изпълнител за определяне на обезщетение и техническо посредничество при отчуждаване на имоти за доизг

22 май 2015 | 18:29

След приемане на работата на комисията, назначена за провеждане на открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Определяне на равностойното парично обезщетение и техническо посредничество при осъществяване на процедура по принудително отчуждаване на имоти за доизграждането на автомагистрала „Хемус“ (етап 1)“, за изпълнител на обществената поръчка е определен „СЪРВЕЙ ГРУП“ ЕООД.

Предложената цена за предоставянето на посочените услуги от участника, определен за изпълнител, е 189 700 лв. без ДДС, а срокът за тяхното изпълнение е 308 дни.

 

Министерство на регионалното развитие и благоустройството